BAKKER INTERNETA VEIKALS – VISS NEPIECIEŠAMAIS DĀRZA DARBIEM UN DĀRZKOPĪBAS UZSĀKŠANAI!

bakker-holland.lv sēklas pasūti internetāJa pavasara mēneši saistās ar dārzkopību un jaunās sezonas dārza interjera plānošanu, obligāti vajadzīgs laikus nopirkt dārza piederumus un materiālus. Sameklējiet nepieciešamo interneta veikalā Bakker-Holland.lv! piedāvā  puķu un dārzeņu sēklas, rožu stādus, koku un krūmu stādus, garšaugu sēklas par zemām un ērtiem piegādes nosacījumiem.

Bakker ir lielākais dārza preču piegādātājs Eiropā , to apliecinot ar ilgo darbības laiku – 65 gadi. Sortimentā ir dažādas sīpolpuķes visiem gadalaikiem. Kā viena no populārākajām krāšņām un greznām sīpolpuķēm ir begonija, kas ar bagātīgiem ziediem iepriecina divu sezonu garumā – vasaras un rudens. Lielziedu, nokarenās begonijas, bārkstainās un tāpat arī citas interesantas un neparastas puķes. Turpat varēsiet iegādāties arī hipeastru, liliju, īrisu, dāliju sīpolus stādīšanai tieši augsnē vai puķu kastēs.

Majestātisku izskatu un smaržu valdzinājumu dārzā var iegūt ar rozēm. Bakker katalogā atradīsiet dažādu ģints un veidu rožu stādi – krūmu, dzīvžogu, lielziedu rozes un citas -, tās būs piemērota gan mazā pagalmā, gan lielākā piemājas dārzā. Mūra sienas apzaļumošanai var izlīdzēties ar vīteņrožu stādiem. Bet tam lielziedu rozes samērā labi izcelsies puķu dobēs.

Jūsu izvēlei dārzkopības preču sarakstā augļu, dārzeņu, garšaugu un puķu sēklas piedāvājums no dārzkopības piederumu un preču piegādātāja Bakker. Lai jūsu pagalmā būtu ražens vitamīnu kokteilis, iegādājieties vitamīniem bagātīgās meža zemeņu sēklas, ko iespējams audzēt gan kā dekoratīvos klājeniskos augus, gan ogu kultūru. Turpat varēsiet atrast arī tropisko augļu sēklas – melones, arbūzi, ēdamo fizāli, spinātzemenes. Vairāk nekā 200 dažādas dārzeņu, augļu sēklas!

Aplūkojiet dārzkopības mājaslapā Bakker-Holland.lv un realizējiet plānus par burvīgu piemājas dārzu. Esam droši, ka no vairāk nekā 1000 sēklām un stādiem jūs spēsiet iegādāties savai gaumei un dārza īpatnībām atbilstošāko. Ar Bakker palīdzību jums ir iespēja pasūtīt interesantas dārza figūriņas, mēslošanas līdzekļus, dārza darbarīkus, kā arī tehniku un citas preces. Novērtējiet piedāvāto Bakker-Holland.lv piedāvājuma klāstu un pasūtiet tagad!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *