Ātrie aizdevumi visdažādākajām situācijām

Šobrīd, kad dažādi izaicinājumi sastopami ik uz stūra, bieži tiek izmantoti ātrie kredīti, ko var noformēt internetā. Ātrais aizdevums var kļūt par risinājumu  situācijā, kad citu variantu nav. Ātrais aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un citu laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.

Kas jāzina pirms kredīta noformēšanas

Ātrais aizdevums pieejams tiem , kas atbilst vairākām aizdevēju izvirzītām prasībām.

Tev jābūt ar pastāvīgiem ienākumiem

Nereti dzirdams jautājums – vai ir pieejams kredīts bez darba? Te jāņem vērā, ka, izskatot pieteikumu, aizdevējs izvērtē klienta maksātspēju. Turklāt pie ienākumiem tiek skaitīta ne vien darba alga, bet arī citi regulārie ienākumi. Ja kredītņēmējam ir citi regulāri ienākumi, piemēram, pensija vai stipendija, var tikt izsniegts arī kredīts bez darba.

Vairāk uzzini- https://www.viasms.lv/lv/blog/atrais-aizdevums!

Tavam vecumam jābūt atbilstošam aizdevēja nosacījumiem

Otrs faktors, kas jāņem vērā pirms aizdevuma noformēšanas – vecuma ierobežojums. Jāatceras, ka visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti no 20 gadiem. Nosacījums kredītus izsniegt no 20 gadiem saistās ar vairāku aizdevēju vienošanos, lai veicinātu atbildīgu kredīta noformēšanu. Taču joprojām ir arī tādi kredītdevēji, kas kredītus izsniedz nevis sākot no 20 gadiem, bet, piemēram, no 18 gadu vecuma.

Tavai kredītvēsturei jābūt pozitīvai

Izskatot aizdevuma pieteikumu, kredītdevējs pievērš uzmanību arī kredītvēsturei. Lai ātrais aizdevums būtu pieejams, nedrīkst būt nenokārtotu parādsaistību.

Ātro kredītu priekšrocības

Ātrie kredīti ir salīdzinoši vienkārši noformējami – nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums. Vēl viena būtiska priekšrocība – aizdevumam pieteikties var no ikvienas vietas Latvijā, kur vien pieejams internets. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi tikai dažu minūšu laikā.

Pie vairākiem aizdevējiem pieejami krediti bez procentiem, kas nozīmē – kredītam netiek pievienoti procenti. Pēc noteiktā termiņa jāatdod tikai tik, cik aizņēmies. Jāņem vērā, ka bezmaksas kredīts pieejams tikai aizdevēja jaunajiem klientiem, sākot ar otro aizņemšanās reizi kredītam tiek aprēķināti procenti. Bezmaksas kredīts tiek izsniegts uz salīdzinoši īsu termiņu – 30 dienām. Ilgtermiņa aizdevumi kā krediti bez procentiem izsniegti netiek.

Bezmaksas kredīts ir lieliska iespēja, kā saņemt vajadzīgo naudas summu un nepārmaksāt . Tomēr jāņem vērā, ka krediti bez procentiem ir izdevīgs risinājums tikai tad, ja tiek atmaksāti laikā. Pretējā gadījumā jārēķinās ar papildu izmaksām un iespējamiem sarežģījumiem nākotnē.

Ņemot vērā, ka bezmaksas kredīts ir dažādu aizdevēju sortimentā, vērts salīdzināt arī citus kritērijus, piemēram, pieejamo summu, atmaksas termiņu, gada procentu likmi .

Gribi aizņemties pēc iespējas izdevīgāk? Izmanto kredītu kalkulatoru!

Lai iegūtu informāciju par konkrētā aizdevuma izmaksām, noderīgs ir kredītu kalkulators. Kredītu kalkulators izvietots aizdevēju mājaslapās, un dod iespēju iegūt vispārīgu informāciju par aizdevuma izmaksām. Kredītu kalkulators īpaši noderīgs, ja ir vēlme noformēt ilgtermiņa aizdevumu. Taču kredītu kalkulators tiek izmantots arī pirms īstermiņa aizdevumu noformēšanas.

Lai arī nebanku kredītiem ir daudz priekšrocību, piemēram, nereti pieejami krediti bez procentiem , kā arī kredīts bez darba, tomēr tā noformēšana ir atbildīgs lēmums. Aizņemies tikai tad, ja esi drošspar savu maksātspēju.

https://www.viasms.lv/

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *