KVALITATĪVAS NOJUMES UN CITS APRĪKOJUMS SVĒTKIEM

galdu noma pasākumiemEsi  ieplānojis rīkot saviesīgu pasākumu un vēlies ietaupīt pasākuma organizēšanas izmaksas? Tādā reizē tev jābūt nodrošinātam ar atbilstošu telti. Atceramies, ka kādu laiku atpakaļ telšu sortiments bija ļoti ierobežota, teltis bija smagas un neērtas.

Tagad situācija ir mainījusies, jo, piemēram, lielākais telšu un to aprīkojuma iznomātājs Latvijā SIA ”Akurāts” nodrošina dažāda izmēra un materiāla teltis un nojumes. SIA „Akurāts” ir telšu īres līderis Latvijas teritorijā ,taču veic piegādes arī uz Lietuvu un Igauniju .  Kompānija piedāvā dažādu izmēru un dizaina teltis – gan lielākas un mazākas,gan  vienkāršas un elegantas. Tātad, katrs var sameklēt savām vajadzībām atbilstošako variantu. Lai mazinātu tavas rūpes par telts nodrošinājumu, Akurāts piedāvā teltis lielā izvēlē.

Telts īres izmaksas ir atkarīgas no tā uz kuru vietu valstī ir paredzēts nogādāt telti. SIA „Akurāts”, kas savus pakalpojumus piedāvā visā Baltijā, katram klientam vēlamā pakalpojuma cenu aprēķina individuāli, palīdzot izvēlēties atbilstošāko aprīkojumu un variantu pēc tavām vajadzībām, interesēm un finansiālajām iespējām.}

{Vasara ir īstais brīdis, lai noorganizētu svētkus sev un saviem draugiem pagalmā, tādēļ izvēloties kādu no dārza telts modeļiem tev nebūs jāsatraucas par sliktiem laikapstākļiem, kas var sabojāt banketu vai svinīgo pasākumu. Uzņēmuma telšu nomā un nojumju piedāvājumā pieejamas 11 dažādu izmēru un formu teltis un nojumes – gan ar plastmasas vai koka grīdu, kā arī bez tās. Uzņēmuma mājaslapā iespējams rezervēt teltis un nojumes ar sienām, logiem, galdiem, krēsliem un cita veida papildus aprīkojumu. Telts īre ir ātrākais veids, kā tikt pie izturīgas un kvalitatīvas nojumes tavam iecerētajam pasākumam

 TELŠU NOMA DAŽĀDA MĒROGA PASĀKUMIEM

“Akurāts” ir tava izdevība izīrēt teltis un nojumes dažādiem pasākumiem. Piedāvājumā ir dažādi telšu veidi, sākot no 3×3 jeb 9m² teltīm līdz pat 1500 m² lielām teltīm. Tas nozīmē, ka zem ”Akurāts” telts vai nojumes ir iespēja pulcēties daudz apmeklētāju. „Akurāts” teltis ir unikālas. Tās pārsteidz ar neatkārtojamu dizainu, formu, krāsu un izmēriem.

Ja gribi savus viesus  pārsteigt ar oriģinālu telti, tad iegādājies telti –ZVAIGZNE. Tā katrā ziņā uzsvērs pasākuma unikalitāti, jo ar savu formu un krāsu, telts ZVAIGZNE iederēsies jebkurā vietā. Pēc šāda pasākuma apmeklējuma cilvēki vēl noteikti ilgi runās.

{Izmēru ziņā iespaidīgākā ir telts 20×75 jeb 1500m² lielumā, bet vajadzības gadījumā šo telti var pagarināt vēl par pieciem vai vairāk metriem. Šādas telts izvēli labi) papildinās arī attiecīgas sienas izvēle. Tā var būt gan klasiskā siena, gan atsieta vai pat ar logu.

Izvēloties „Akurāts” teltis, ir svarīgi atcerēties, ka ikvienu telti var komplektēt un piemērot savām vajadzībām – ieklāt plastmasas vai koka grīdu, uzstādīt sienas ar vai bez logiem, ielikt galdus, krēslus, ierīkot apsildes un apgaismes lampas.

NOMĀ PIEEJAMAS NE TIKAI TELTIS –  PAKLĀJI, STĀVGALDU NOMA, KRĒSLI, SILDLAMPAS  – VISS VAJADZĪGAIS SVĒTKIEM NO AKURĀTS.LV

“Akurāts” teltis ir piemērotas svētku rīkošanai visos gadalaikos. Nevar nepamanīt, ka kafejnīcās, restorānos un citviet vasaras sezonā āra nojumes uzstāda liels skaits uzņēmumu, tā piesaistot arvien vairāk uzņēmuma klientu, jo cilvēki siltā laikā grib vairāk pabūt  izbaudīt brīvos mirkļus vasarā. Tajā pašā laikā neviens negrib samirkt, tāpēc tieši labas kvalitātes nojume būs tā, kas pasargās no nepatīkamiem laikapstākļiem.

Ja tev ir būtiska kvalitāte, tad ”Akurāts” teltis šajā ziņā bez šaubām attaisnos pilnīgi visas cerības. „Akurāts” teltis izmanto ne tikai dažādiem brīvdabas pasākumiem, festivāliem, kāzām, gadatirgiem, prezentācijām, ar „Akurāts” sadarbojas arī daudzas celtniecības un būvniecības firmas, kas teltis pielieto noliktavu vajadzībām, bet nelabvēlīgos laika apstākļos uzstāda teltis celtniecības objektos, lai netiktu pārtraukts celtniecības un būvniecības process.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *