Apdrošināšana Tavām vajadzībām

Nauda ir būtiska dzīves sastāvdaļa, kas sniedz zināmu drošības sajūtu. Tomēr dzīvē nekas nav 100% droši, tādēļ finanses ir arī tā joma, kas var ietekmēt mūsu stresa līmeni. Īpaši tad, kad finansiālā stabilitāte tiek ietekmēta vai kaut kas šajā jomā neiet, kā cerēts.

Turklāt arī tad, kad viss šķiet labi, jāņem vērā, ka viss var mainīties pēkšņi – nelaimes gadījums vai kāda cita nepatīkama situācija visu rūpīgi plānoto sistēmu var sabojāt vienā mirklī. Ir vairāki varianti, kā mazināt šādu notikumu ietekmi – viens no tiem ir apdrošināšanas kompāniju pakalpojumu izmantošana.
Ieskatoties apdrošināšanas kompāniju sortimentā, jāsecina, ka izvēle ir diezgan liela – bagātīgs ir arī to sniegtais apdrošināšanas polišu piedāvājums. Kam pievērst uzmanību, izvēloties apdrošināšanu? Kāda ir situācijai un dzīvesveidam piemērotākā? Tie ir vien daži no jautājumiem, uz kuriem jārod atbildes, ja ir interese par šo pakalpojumu dotajām iespējām. Šoreiz aplūkosim divas iespējas un uzzināsim, ko ietver dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana, un kādos gadījumos tās var palīdzēt.

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kāpēc tā var noderēt?

Ja esi tas, kurš gādā par savu ģimeni, tad ir būtiski ne tikai apgādāt to šajā brīdī, bet gādāt arī par to, kas notiks, ja Tu par savu ģimeni vairs parūpēties nevarēsi – te noderīga var būt dzīvības apdrošināšana.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Dažkārt tiek piedāvāta arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – ar šo apdrošināšanu klients dažu gadu laikā var izveidot ievērojamu uzkrājumu, kas var palīdzēt tam nodrošināt savas vecumdienas. Šis ir viens no populārākajiem dzīvības apdrošināšanas veidiem ne vien Latvijā, bet arī citur Eiropā.
Jāsaka, ka apdrošināšanas polišu klāsts šobrīd ir visai daudzveidīgs – katram no tiem ir savi noteikumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko variantu un jūties pārliecināts par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādas iespējas nodrošina ceļojumu apdrošināšana?

Daudzi cilvēki savus atvaļinājumus izvēlas pavadīt ceļojot – un tas arī nav nekas neparasts. Ceļojumi nodrošina lieliskas emocijas un jaunus iespaidus. Taču, lai prieku neaizēnotu kādi ne visai tīkami pārsteigumi, dodoties īsākos un garākos ceļojumos, labs variants ir ceļojumu apdrošināšana. Starp citu, apdrošināšana darbojas, dodoties ne tikai atpūtas, bet arī biznesa braucienos.
Izvēloties piemērotāko polisi, vērts ņemt vērā vairākus faktorus – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī iecerētajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu pārliecināts, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, vērts iepazīties ar vairākiem piedāvājumiem un vajadzības gadījumā arī vērsties pie kompetentiem apdrošināšanas speciālistiem.
Pirms noformē apdrošināšanas polisi, novērtē, vai tai ir pietiekami daudzpusīgs risku segums. Tik pat būtisks ir arī citu klientu viedoklis – pārliecinies, ka tas ir labs. Tādā veidā nodrošināsies, ka Tava dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana vai kāda cita polise vajadzības gadījumā attaisnos uz to liktās cerības.

 

https://www.iizi.lv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *