Apdrošināšana – kāpēc to izvēlēties?

Dzīve mēdz sagādāt dažādus pārsteigumus – daži no tiem ir prieka pilni, citi – nes līdz pārbaudījumus. No tā nevar izvairīties pilnībā, taču var sevi pasargāt no nepatīkamo pārsteigumu izraisītajām sekām. Viens no veidiem, kā to paveikt – izvēlēties atbilstošu apdrošināšanu.


Mūsdienās sortimentā vairāki apdrošināšanas veidi – teju visām vajadzībām un dzīves gadījumiem. Divas no plašāk izmantotām ir dzīvības apdrošināšana un ceļojumu apdrošināšana. Ko ņemt vērā, vēloties tās noformēt? Turpini lasīt , lai saprastu vairāk!

Kas ir dzīvības apdrošināšana un kādēļ to izvēlēties?

Dzīvības apdrošināšana garantē drošību ne tikai mums pašiem, bet arī mūsu ģimenei, jo tā ir atbildība gan par sevi, gan arī ģimenes nākotni neparedzētos gadījumos.
Dzīvības apdrošināšana dod iespēju saglabāt un aizsargāt savus finanšu līdzekļus neparedzētās situācijās.
Dažkārt tiek piedāvāta arī uzkrājošā dzīvības apdrošināšana – ar šo apdrošināšanu klients dažu gadu laikā var izveidot ievērojamu uzkrājumu, kas var palīdzēt tam nodrošināt savas vecumdienas. Šis ir viens no populārākajiem dzīvības apdrošināšanas veidiem ne vien Latvijā, bet arī citur Eiropā. Vairāk lasi šeit!
Jāatzīmē, ka apdrošināšanas polišu klāsts šobrīd ir diezgan plašs – katram no tiem ir savi nosacījumi un risku segums. Izvēlies sev atbilstošāko risinājumu un jūties pārliecināts par savu un savu tuvinieku nākotni!

Kādus riskus ietvert ceļojumu apdrošināšanā?

Ja gribi patiešām izbaudīt pelnītu atpūtu vai bez lieka stresa nodoties lietišķiem jautājumiem darījumu braucienu laikā, neaizmirsti parūpēties par aizsardzību pret dažādām nebūšanām, kas var pārsteigt nesagatavotu! Ceļojumu apdrošināšana sniedz drošības garantiju un pasargā no neparedzētiem tēriņiem nepatīkamu situāciju gadījumā.
Piemeklējot vēlamo polisi, vērts uzmanību pievērst vairākiem kritērijiem, izvērtējot – piemēram, ceļojuma galamērķi un ilgumu, apdrošināto personu skaitu, iespējamos riska faktorus un aktuālos riska segumus. Protams, nozīme ir arī iecerētajiem pārvietošanās veidiem – tas notiks ar automašīnu, autobusu vai lidmašīnu. Lai būtu drošs, ka izvēlēta atbilstošākā ceļojumu apdrošināšana, būtiski iepazīties ar vairākiem variantiem un nepieciešamības gadījumā arī doties pie zinošiem apdrošināšanas ekspertiem.
Liela nozīme ir ne vien apdrošināšanas polises nosacījumiem, bet arī apdrošināšanas kompānijai, kur tā noformēta. Noskaidro, ka tā ir labi zināma, novērtēta un uzticama – tādā veidā varēsi būt pārliecināts, ka saņemsi profesionālu apkalpošanu, ātru atlīdzības pieteikuma izvērtēšanu un drošu pakalpojuma iegādi. Dzīvības apdrošināšana, ceļojumu apdrošināšana , kā arī citi risinājumi Tavai drošībai – izvēlies piemērotāko un pērc to internetā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *