AKURĀTS.LV – INVENTĀRA ĪRE TAVIEM SVĒTKIEM.  

 krēslu noma akuratsSvinību un svētku rīkošanai, pavisam drīz nevajadzēs pat telpas, jo ērti visu varēs noorganizēt arī teltīs un nojumēs. Jau laicīgi piesakies labākajam inventāram, ko piedāvā Akurāts.lv. Tev tiek dota iespēja īrēt teltis vai nojumes, pat ar logiem, sienām, galdiem,  krēsliem un cita veida aprīkojumu. Izvēlies Akurāts.lv, jo ar zinošo profesionāļu palīdzību svētki būs izdevušies!

Akurāts.lv būs lielisks palīgs svētku rīkošanā, jo īrēt varēsi ne tikai nojumes, bet arī visu nepieciešmo aprīkojumu, tostarp arī krēslus. Krēslu noma ietver gan krēslus banketam, gan bāra krēslus festivāliem vai parastos krēslus, piemēram, prezentācijām un biznesa apspriedēm. Ja krēsli vajadzīgi un neilgu laiku, labākais variants ir tos īrēt. Tāpat, ir iespējams nomāt arī banketa krēslus.

Pie Akurāts.lv iespējams nomāt ne tikai teltis vai krēslus, bet arī dažādu veidu galdus. Apaļie banketa galdi ir lieliski piemēroti jebkura veida banketam, jo to vienkāršais dizains iederēsies dažādos interjeros. Nomā pieejami gan stāvgaldi, gan banketu galdi.  Tāpat, interesantam interjeram atradīsi arī gaismas galdus, kas lieliski iekļausies interjerā un radīs patīkamu noskaņu.

Nav noslēpums, ka pasākumos, kas notiek ārā, teltī, var sākt palikt vēsi, tieši tādēļ, Akurāts.lv ir padomājis arī par risinājumu šādām situācijām. Iespējams nomāt gāzes sildītājus. Sildlampu noma ir viens no Akurāts.lv piedāvātajiem pakalpojumiem, kas nodrošina siltumu āra pasākumos. Tas ir ērts un vienkāršs veids, kā parūpēties par viesu komfortu un labsajūtu. Tās ir piemērotas lietošanai Akurāts.lv iznomātajās teltīs un nojumēs.

Akurāts.lv darbinieki ir pieredzējuši speciālisti, kuri nepieciešamības gadījumā konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotāko inventāru plānotajam pasākumam. Izvēlētais inventārs, piemēram, bāra krēsli tiks nogādāti vēlamajā vietā un laikā, kā arī profesionāli uzstādīti un demontēti pēc pasākuma beigām. Akurāts.lv Tavs plānotais pasākums būtu izdevies godam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *