Akreditēts mācībcentrs

akreditēts mācībcentrsUgundrošība ir ļoti svarīgs faktors ikvienā uzņēmumā. Par to efektīvi parūpēties palīdz profesionāļi – FN-Serviss. FN-Serviss ir uzņēmums, kā piedāvājumā dažādi ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits un ugunsdzēsības inventārs. Rūpēties par drošību palīdzēs dažādi ugunsdrošības pakalpojumi – ne tikai ugunsdzēsības inventārs un ugunsdrošības audits, bet arī dažādas signalizācijas.

Ikvienam uzņēmumam vajadzīgi individuāli ugunsdrošības pakalpojumi, tāpēc Fn-Serviss izveidos un veiks tieši konkrētā uzņēmuma darbības specifikai piemērotākos pasākumus. Lai to paveiktu, vajadzīgs ugunsdrošības audits, par kuru arī efektīvi parūpēsies FN-Serviss. Lai arī likums nosaka, ka risku novērtēšanu var veikt uzņēmuma vadītājs vai viņa izraudzīts speciālists, tomēr daudzi izvēlas uzticēties kompetentai institūcijai, jo ir pārliecināti, ka tādā veidā ugunsdrošības audits ir efektīvāks – speciālisti precīzi spēj noteikt iespējamos ugunsgrēka riskus un sniegt piemērotākos risinājumus.

Vēl viena FN-Serviss darbības joma – akreditēts mācībcentrs. Akreditēts mācībcentrs ”Drošība” ir apvienojis šo nozaru spēcīgākos speciālistus, lai visiem izglītojamiem nodrošinātu lieliskas zināšanas. To, ka Akreditēts mācībcentrs “Drošība” ir profesionāls, parāda tas, ka tas ir piedalījies profesionālās pilnveides programmas “Ugunsdrošība un aizsardzība” izstrādē, kā arī izstrādājis un licencējis profesionālās pilnveides programmu „Civilā drošība un aizsardzība”.

UGUNSDZĒSĪBAS INVENTĀRS UN TĀ APKOPE

Kad bijis ugunsdrošības audits, tiek noteikts atbilstošākais ugunsdzēsības inventārs. FN-Serviss izvērtē gan to, kādā stāvoklī ir esošais ugunsdzēsības inventārs, gan arī iesaka, kāds ugunsdzēsības inventārs, piemēram, ugunsdzēsības aparāts, vajadzīgs. FN-Serviss Latvijā izveidojis plašu ugunsdzēsības aparātu apkalpošanas tīklu, kas var nodrošināt konkurētspējīgas cenas, bezmaksas transporta pakalpojumus un vienmēr pieejamu, augstas kvalitātes pakalpojumu visā Latvijas teritorijā.

FN-Serviss sortimentā ne tikai ugunsdzēšamie aparāti, bet arī vairākas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tādām- gāzes dzēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze. Dzesēšanas sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no lētākajām. Jāatzīmē, ka šāda veida sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tādās telpās, kur neuzturas daudz cilvēku, jo ogļskābā gāze var veicināt cilvēka smakšanu.

PIEEJAMS ARĪ AKREDITĒTS MĀCĪBCENTRS

FN-Serviss sortimentā arī dažāda veida signalizācijas – piemēram, automātiskā ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācija. Piedāvātās signalizācijas iedalās Konvencionālajās (analogajās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās un Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmās. Konvencionālās (analogās) ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas rekomendē uzstādīt nelielos objektos, kur nav jāuzstāda liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru. Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas sistēmas iesaka uzstādīt objektos, kur jāuzstāda liels skaits ugunsdzēsības signalizācijas detektoru vai ir svarīga paaugstināta drošība. Adrešu ugunsdzēsības signalizācijas pamatprincips ir, ka katram ugunsdzēsības signalizācijas detektoram tiek noteikta konkrēta adrese (Piemēram: detektors 001 – telpa 15), kas dod iespēju ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas kontrolpanelim ugunsgrēka vai bojājuma gadījumā identificēt precīzi ugunsgrēka vai bojājuma vietu.

FN-Serviss – akreditēts mācībcentrs un ugunsdrošības pakalpojumi, piemēram, ugunsdrošības audits. FN-Serviss ir viens no lielākajiem drošības speciālistiem Baltijas valstīs, kas darbojas dažādos darbības virzienos – ugunsdrošībā, darba aizsardzībā un drošības sistēmu jomā. Parūpējies par savu drošību gan mājas, gan darba vidē kopā ar FN-Serviss profesionāļu komandu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *