RŪPĒJIES PAR UGUNSDROŠĪBU MĀJĀS VAI DARBĀ AR FNSERVISS.LV PIEDĀVĀTAJIEM DŪMU DEKTATORIEM UN CITU APRĪKOJUMU

fnserviss.lv - droša videJa gribi parūpēties par drošības pasākumiem savā uzņēmumā, FNserviss.lv būs piemērota izvēle. Šī uzņēmuma pārziņā ir ugunsdrošība, darba drošība, kā arī vides aizsardzība un civilā aizsardzība.

Rūpējoties par drošību uzņēmumā, ugunsdrošība ir viens no būtiskākajiem faktoriem. Lai ugunsdrošība uzņēmumā būtu labā kārtībā, izvēlies FNserviss.lv pakalpojumus.

Ugunsdrošība aptver dažāda veida pasākumus – gan vajadzīgās zināšanas, gan arī inventāru. FNserviss.lv sortimentā gan ugunsdzēšamie aparāti, gan arī konsultācijas, kas palīdzēs īstenot, lai ugunsdrošība būtu augstā līmenī. Protams, FNserviss.lv darbinieki arī var pārbaudīt, kādā stadijā ir jau firmā esošie ugunsdzēšamie aparāti. Izvēlies FNserviss.lv pakalpojumus, ja vēlies, lai uzņēmumā esošie ugunsdzēšamie aparāti būtu lieliskā stāvoklī un ugunsdrošība augstā līmenī!

Protams, FNserviss.lv piedāvājumu klāstā ne vien ugunsdzēšamie aparāti, bet arī vairākas citas ugunsdrošības sistēmas. Viena no tām- gāzes dzēšanas sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze. Sistēma, kuras darbībā tiek izmantota ogļskābā gāze, ir viena no cenas ziņā izdevīgākajām. Jāpiemin, ka šāda sistēma, kurā tiek izmantota ogļskābā gāze, tiek izmantota tāda veida telpās, kur pastāvīgi neuzturas cilvēki, jo ogļskābā gāze var būt bīstama cilvēkam.

FNserviss.lv sortimentā arī dūmu detektori. Vienalga vai dūmu detektors vajadzīgs uzņēmumam vai mājai, FNserviss.lv būs labs risinājums. Pie FNserviss.lv būs atrodams dūmu detektors gan tad, kad vajadzīgs viens pats dūmu detektors, gan arī ja piemērotāks būs komplekts. Ņemot vērā, ka nelaime mēdz pārsteigt nesagatavotu, ir labi rūpēties par drošību savlaicīgi. Dūmu detektors no FNserviss.lv būs laba izvēle, ja vēlies uzturēt ugunsdrošību teicamā līmenī.

Mūsdienu sabiedrībā katra uzņēmuma lielākais kapitāls ir darbinieki! Līdz ar to FNserviss.lv piedāvājumā arī darba aizsardzība. FNserviss.lv piedāvājumā esošā darba aizsardzība ietver dažāda veida pasākumus, bez kuriem nevar tikt īstenota pilnvērtīga darba drošība. Jāpiemin, ka darba drošība apgūstama arī FNserviss.lv organizētajos kursos. Ja Tev aktuāla darba drošība, piesakies kursiem – tos  beidzot varēsi strādāt par darba aizsardzības speciālistu. Darba aizsardzība būs augstā līmenī arī Tavā uzņēmumā, ja lemsi par labu FNserviss.lv.

Darba drošība un ugunsdrošība nav vienīgās FNserviss.lv pārstāvētās jomas. Uzņēmuma piedāvājumā arī vides aizsardzība. Ikviens, kurš grib rūpēties par apkārtējo vidi, ir aicināts ieskatīties FNserviss.lv absorbentu klāstā. Pareizi realizēta vides aizsardzība palīdzēs izveidot drošu un sakoptu vidi.

Uzņēmumā svarīga ir arī civilā aizsardzība un civilās aizsardzības plāna izstrādāšana. Ja nepieciešama civilā aizsardzība uzņēmumā, FNserviss.lv palīdzēs realizēt civilās aizsardzības plānu, kā arī to saskaņot ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Civilā aizsardzība, darba aizsardzība, vides aizsardzība, ugunsdrošība, tai skaitā arī ugunsdzēšamie aparāti un dūmu detektors, un dažādi citi pakalpojumi drošai videi – izvēlies FNserviss.lv!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *