PAKLĀJU SERVISS UN TUALEŠU HIGIĒNAS APRĪKOJUMA NOMA – BERENDSEN.LV

Reducē saimniecības tēriņus par 20 %! Izvēlies A/S “Berendsen Tekstila Serviss” sniegtos paklāju nomas un higiēnas servisa pakalpojumus un sagādā uzkoptas telpas katru dienu! Kompānija piedāvā dažāda veida servisu un konsultācijas, sākot ar maināmo paklāju nomu un paklāju servisu un beidzot ar tualešu higiēnas ierīcēm un to nomu.
Kompānija Berendsen organizē tāda tipa pakalpojumus: maināmo paklāju serviss, kokvilnas virtuves dvieļu noma, sarkano paklāju noma īpašiem notikumiem ar iespēju pasūtīt Berendsen produktu krāsas. Ir vērts piebilst, ka Berendsen servisa izvēlē esošais kokvilnas virtuves dvieļu serviss ir ļoti piemērota lieta birojos, uzņēmuma telpās, kafejnīcās, bez tam dvieļi ir no kvalitatīvas kokvilnas materiāla, tie neatstāj slaucīšanas pēdas uz traukiem, kā arī labi pārdomātais serviss no Berendsen (EPS) puses nodrošinās allaž tīrus dvieļus.

Maināmo paklāju serviss jebkurai sezonai

Paklājs ir būtisks ikvienā sezonā, jo sniedz gan gružu un netīrumu savākšanu, bet arī palīdz uzturēt telpas tīras, sausas un pasargā grīdu pret mitruma un gružu izraisītajiem bojājumiem, grīdas seguma nodilumu. Sortimentā šāda veida maināmo paklāju noma:

  • sarkanā paklāja noma nozīmīgiem notikumiem, banketiem, uzņēmuma filiāles atklāšanai u.c. ;
  • uzņēmums klientiem piedāvā komforta paklāju nomu, tie gādā par drošību un ko klāj uz slidenas grīdas virsmas ;
  • krāsainie paklāji, kas gan pilda savas funkcijas, gan papildina interjeru.;
  • gumijas paklāji skreiperi, kas efektīgi garantē iekštelpu tīrību. Lietais paklāja protektors efektīvi atbrīvo apavu zoles no netīrumiem. Svarīgi, ka ar paklāju nomas servisu tiek nodrošināta regulāra paklāju nomaiņa, kas būtiski atvieglo telpas uzkopšanas darbus.

Ja tavam uzņēmumam ir vajadzīgi maināmie paklāji, droši piesaki konsultāciju pie Berendsen profesonāļiem – noteikti sniegs padomus un rekomendēs atbilstošāko risinājumu! Ja tīko būt drošs par paklāju kvalitāti, uzņēmuma mājaslapā vari atrast kategoriju “Paklāju pētnieki”, kurā ir veikti efektīvi pārbaudījumi , lai izvērtētu to izturīgumu un būtu pārliecība par ieguvumiem, tos lietojot.

Pirms izvēlēties pakalpojumu, izmanto iespēju pierakstīties konsultācijai! Nepieciešamo kontaktinformāciju ir iespējams atrast vietnē www.berendsen.lv. Piesakot konsultāciju, pie tevis ieradīsies tirdzniecības pārstāvis un ieteiks atbilstošāko risinājumu. uzturi tīrību telpās kopā ar Berendsen!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *